Snubní a zásnubní prsteny obr.01 Snubní a zásnubní prsteny obr.02 Snubní a zásnubní prsteny obr.03
Couple logo

Snubní prsteny

s diamanty - šperky COUPLE

Snubní prsteny patří k nejstarším svatebním tradicím a rituálům. V naši kapitole naleznete snubní prsteny vyráběné na zakázku. Fotka může být pouze ilustrativní a my Vám dle Vašeho přání upravíme barevnou kombinaci, povrchovou úpravu, počet kamenů ve šperku, zhotovíme rytinu. Snubní prsteny značky COUPLE jsou zárukou originálu a kvality, který proměníte v symbol manželské smlouvy.

Snubní prsteny z bílého zlata

Snubní prsteny vybírejte volbou syntetický kámen nebo diamant. Diamant s briliantovým výbrusem, symbol věčnosti. Snubní prsteny
s diamanty COUPLE jsou zárukou kvalitního zpracování. Odstíny zlata, ve žluté, bílé a červené škále se mohou vzájemně kombinovat. Vhodnou kombinací získá šperk zajímavý výsledný efekt. K našim šperkům zajišťujeme celoživotní servis a údržbu. Děkujeme, že šperk z naší kolekce proměníte v symbol manželské smlouvy.

Snubní prsteny - šperky COUPLE

Kolekce snubních prstenů značky COUPLE je osazena syntetickými kameny. Na Vaše přání Vám zhotovíme snubní prsteny v různých barevných kombinacích, povrchových úpravách matných a lesklých ploch, texty rytiny ve šperku. V současné době se těší stále větší oblibě bílé zlato. Zárukou kvality a preciznost zpracování detailu je šperk COUPLE.