Snubní a zásnubní prsteny obr.04 Snubní a zásnubní prsteny obr.05 Snubní a zásnubní prsteny obr.06
Luxur logo

Zásnubní prsteny s diamanty - šperky GEMS

Zkuste se inspirovat zlatou kolekcí zásnubních zlatých prstenů s diamanty značky GEMS diamonds. Je to na Vás, vyberete si z nabízeného, nebo požádáte o změnu velikosti briliantu. Zásnubní prsten je možné vyrobit ze žlutého nebo bílého zlata. Věříme, že najdete svůj originální zásnubní prsten, Váš šperk pro tak významnou událost.

Zásnubní prsten - šperky LUXUR

V nabídce zásnubních prstenů ze žlutého, bílého, červeného zlata můžete vybírat šperky LUXUR gold osazené syntetickými kameny. Věříme, že najdete originální zásnubní prsten, šperk pro nadcházející, tak významnou událost. Pro partnera je možné vybrat nejen zásnubní prsten, tak i zvolit jiný dárek např. řetízek s přívěškem.

Zásnubní prsteny - šperky GEMS a LUXUR

Významný životní krok, aby se stal opravdu ten nejkrásnější, tak pro tuto příležitost Vám nabízíme zlaté zásnubní prsteny s diamanty
z kolekce GEMS diamonds. Zlaté zásnubní prsteny se syntetickými kameny značky LUXUR gold. Zhotovíme Vám dle Vašich požadavků zásnubní prsteny ze žlutého nebo bílého zlata. Výjimečný šperk a originální vzhled je umocněn precizním zpracováním.