Zlaté šperky obr.01 Zlaté šperky obr.02 Zlaté šperky obr.03 Zlaté šperky obr.04 Zlaté šperky obr.05 Zlaté šperky obr.06
Luxur logo

Zlaté šperky LUXUR

... zdůrazní styl ženy

Zlaté prsteny LUXUR gold se vyznačují nezaměnitelným designem a kvalitním zpracováním detailu. Tyto šperky nezapřou osobnost.
Šperky ze žlutého, bílého nebo červeného zlato jsou osazeny syntetickými kameny. V nabídce naleznete náušnice, prsteny, přívěsy
se zirkony, rubíny, safíry, smaragdy a perlami.

Zlaté náušnice LUXUR ... jedinečnost okamžiku

Zlatý šperk kolekce LUXUR gold je dokonalé spojení jemného, ale i výrazného designu, který zaujme již na první pohled. Chcete-li si udělat radost něčím jedinečným, jsou zlaté přívěsky ze žlutého nebo bílého zlata správnou volbou. Hravé barvy syntetických kamenů, v unikátním vzhledu s jedinečným designem. Stačí si pořídit jeden z originálních kousků a nechte na sebe upozornit v podobě krásného šperku. Vyberte si podle svého vkusu ze široké nabídky, prstenů, náušnic, přívěsků, řetízků, náhrdelníků, náramků, šperkových hodinek.

Dětské náušnice LUXUR ... pro malé princezny

Aby se Vaše miminko stalo opravdovou princeznou, nabízíme Vám šperky kolekce LUXUR gold. Dětské a dívčí náušnice ze žlutého i bílého zlata. Na Vaše přání můžeme vyrobit dětské náušnice i jiných barevných kombinací. Náušnice jsou ozdobou nejenom každé ženy,
ale i holčiček od nejútlejšího věku. Dětské náušnice jsou vyráběny tak, aby dobře seděly i v těch nejmenších ouškách a jsou opatřeny bezpečnostním zámkem.

Zlaté náhrdelníky LUXUR ... nadčasový šperk

Zlaté šperky LUXUR gold se vyznačují nezaměnitelným designem a kvalitním zpracováním detailu. Tyto šperky nezapřou osobnost. Nabízíme šperky ze žlutého, bílého nebo červeného zlata. V nabídce naleznete nejenom náhrdelníky, ale i náramky, řetízky, náušnice, prsteny, přívěsy se zirkony, rubíny, safíry, smaragdy, perly. Zlaté šperky jsou dodávány v originální krabičce s certifikátem pravosti.

Zlaté přívěšky LUXUR ... oživí Váš vzhled

Nechte na sebe upozornit v podobě krásného šperku. Krásu ženy podtrhne správně vybraný šperk. Přívěšky LUXUR gold jsou velmi oblíbené pro svůj design a technické zpracování v našich zlatnických dílnách. Většinu námi nabízených šperků nabízíme v kombinaci se žlutým, bílým, nebo červeným zlatem v lesklých nebo matných diamantových povrchových úpravách. K většině přívěsků můžeme nabídnout prsteny
a náušnice do soupravy.

Zlaté šperky s perlou ... zvýrazněte svůj styl

Seznamte se blíže s krásou perel kolekce zlatých šperků LUXUR gold. Věříme, že najdete zalíbení v jemných perlových motivech s vysokou hodnotou, s profesionálním zpracováním žlutého, bílého zlata. Kultivované perly v bílých, růžových, šedých a černých odstínech. Hravé barvy v unikátním vzhledu s jedinečným designem. Stačí si pořídit jeden z originálních kousků a zazářit noblesou kamkoliv přijdete.
Zlaté šperky jsou dodávány v originální krabičce s certifikátem pravosti.